Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

Firma

„Sukces firmy zależy od ludzi ją tworzących”

ACCS Sp. z o. o. została zarejestrowana pod tą nazwą w 2009 roku, ale ludzie ją tworzący działają jako przedstawiciele najlepszych marek sportowych w Polsce od 1992 roku, a w handlu artykułami sportowymi od roku 1990.

Wykorzystując doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat zajmujemy się promocją, importem i dystrybucją renomowanych marek sportowych na terenie Polski. Dobierając reprezentowane przez nas marki zwracamy szczególną uwagę, aby produkty przez nie oferowane były najwyższej jakości przy zachowaniu najlepszych proporcji wartości do ceny.
Jednocześnie staramy się, aby specjalizacje poszczególnych marek nie konkurowały ze sobą, ale uzupełniały się, tworząc jak najszerszą ofertę.

Dysponujemy biurem oraz wzorcownią ze stałą ekspozycją, a także magazynem na granicy Warszawy w bardzo dobrej lokalizacji, z wygodnym i łatwym dojazdem przy trasie S2, S8 (także dla dużych samochodów ciężarowych) – całość o powierzchni około 500 m2.
Adres:
ul. Fortowa 1
05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Nie posiadamy własnych punktów sprzedaży detalicznej, a sklep internetowy służy nam do wyprzedaży wzorów oraz końcówek kolekcji.
Naszymi klientami są wybrane sklepy, głównie sportowe na terenie całej Polski.
Staramy się tworzyć uzupełniającą się sieć sprzedaży detalicznej w oparciu o rozsądne, długoterminowe i korzystne dla obu stron porozumienia handlowe. Podstawowymi wartościami w naszej działalności są solidność i lojalność.

Wychodzimy z założenia, że specjalizacja w handlu hurtowym jest korzystniejsza dla nas i dla naszych partnerów.

Firmy powinny znać swoje miejsce i udział w procesie produkcyjno-dystrybucyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.