Aktualności
01.05.2018
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Camper & Caravan Show w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WRSAW EXPO w Nadarzynie, ul. Katowicka 62 w dniach 19-21.10.2018. roku.
Zaprezentujemy tam naszą outdoorową część oferty: produkty Ferrino, gry plenerowe Schildkrot FunSports, bojki asekuracyjne RESTUBE, sprzęt pływający VIAMARE, namioty Autohome i naszą nową markę fotele dmuchane TRONO. Dla odwiedzających atrakcyjne nagrody.
Zapraszamy.
01.05.2018
Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w 7 edycji ISPO Academy w dniach 16-18.10.2018 roku. Tym razem w Z-Hotel Business & Spa w Otwocku. Będziemy tam obecni z marka Ferrino. Dla chętnych możliwość przetestowania namiotów Ferrino (przenocowania) w FERRINO Tent City na terenie obiektu. Zapraszamy.
Znajdź nas na: Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Facebooku

Nasze marki

Konfekcja i akcesoria rowerowe

Firma AGU BV jest marką holenderską oferującą konfekcję i kompletne akcesoria rowerowe.
Powstała jako firma rodzinna w 1966 roku.

Kaski zimowe, gogle, kaski rowerowe i okulary

Marka CASCO powstała w 1989 roku w Niemczech i od tamtego czasu kojarzy się z innowacyjnością i wyjątkową jakością. Jest wiodącym producentem kasków zarówno zimowych jak i rowerowych (a także do jazdy konnej i strażackich), gogli i okularów. Swoje wyroby produkuje, w dwóch własnych, nowoczesnych fabrykach w Europie. Marka CASCO była i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w swoim segmencie produktów na świecie.

Odzież, sprzęt i akcesoria outdoor

Ferrino jest jedna z najstarszych (i najlepszych) marek outdoor na świecie. Jej historia zaczęła się w roku 1870 w Turynie, w sklepie z farbami Cesare Ferrino, kiedy to wpadł on na rewolucyjny pomysł dodania materiałom właściwości nieprzemakalnych.

Kije sportowe - wszystkie rodzaje

Firma GABEL od dnia jeż założenia przez Galdino Beltramello w 1956 roku, narciarza i znakomitego sportowca, produkuje kije narciarskie, trekkingowi i hikingowe. Każdy rok nieustannej poprawy jakości i stosowania innowacji stawia markę GABEL pośród światowych liderów w sektorze technicznych ekspertów i designerów.

Kompletne akcesoria zimowe

„podążać ku przyszłości znaczy, że trzeba pamiętać o swojej przeszłości”
To jest motto, które powtarzane wciąż przez zespół, łączy go wokół marki; NORDBRON („most północny”).
Jest takie stare przysłowie, które mówi: są dwie rzeczy, które dzieci powinny otrzymać od swoich rodziców – KORZENIE i SKRZYDŁA. Korzenie pochodzą z historii a Nordbron będzie naszymi skrzydłami!

Akcesoria do tenisa stołowego

Jest flagową marką firm Olin Enterprise Ltd. oraz Perseus Company Ltd działajacych na terenie Europy w oparciu o międzynarodowe zasady i produkujących swoje wyroby we własnej fabryce w Shenzen w Chinach.

Akcesoria do badmintona

Talbot-Torro jest marką firm Olin Enterprise Ltd oraz Perseus Company Ltd działających w Europie w oparciu o międzynarodowe zasady i produkujących swoje wyroby w Chinach.
Produkty te są potem sprzedawane w ponad 100 krajach.

Gry plenerowe

Innowacyjne pomysły z pogranicza sportów tzw. plażowych i zabawy zaowocowały stworzeniem marki Schildkröt FunSports.

Akcesoria fitness

Uroda, zdrowie oraz zadowolenie z ćwiczeń fizycznych staje się coraz bardziej istotne we współczesnym świecie. Dlatego też fitness wyzwala się z zakurzonego obrazu kulturysty czy regularnych ćwiczeń w klubie a staje się ogólnodostępnym sposobem dla wszystkich – niezależnie od wieku czy talentów sportowych.

Bojki asekuracyjne

Dla większej swobody w wodzie. Historia jest prosta. Kochamy wodę. Kilka lat temu jeden z członków teamu RESTUBE doświadczył krytycznej sytuacji na wodzie. Od tego czasu chcemy aby sporty wodne były bezpieczniejsze dla naszych przyjaciół i dla nas. Jako studenci inżynierii mechanicznej opracowaliśmy pierwszy prototyp tego produktu zwiększającego bezpieczeństwo przy każdej aktywności nad lub na wodzie. Narodził się RESTUBE.

Fotele dmuchane

Postawiliśmy sobie za cel uczynienie odpoczywanie łatwiejszym… i skończyliśmy na najbardziej kompaktowym, poręcznym i wygodnym nadmuchiwanym fotelem na ziemi. Połączyliśmy naszą wspólna pasję do spędzania czasu w plenerze z naszym doświadczeniem w innowacyjności, zainteresowaniem do podróżowania i ciekawością w tworzeniu czegoś specjalnego. Będąc obecnym w ponad 40 krajach, możemy z dumą stwierdzić, że już przyczyniliśmy się do zwiększenia komfortu na ziemi. Ale to dopiero początek. Jest jeszcze tyle do odkrycia!

Pontony, kajaki, supboardy i akcesoria

Niemiecka renomowana firma VIAMARE produkująca pontony, kajaki, supboardy i akcesoria. Na polskim rynku reprezentowana przez firmę ACCS Sp. z o.o. (www.accs.waw.pl). W swojej bogatej ofercie mają pontony wykonane z mocnego i twardego PVC odpornego na działanie soli morskiej, do wyboru z podłogą sztywną (aluminium) lub pompowaną (powietrzną). Do każdego pontonu jest możliwość zamontowania silnika elektrycznego bądź spalinowego, w zależności od wielkości pontonu. Pontony mają kilka komór powietrznych. Większe pontony posiadają stępkę powietrzną. W skład zestawu do pontonu dołączane są wiosła aluminiowe, pompka, zestaw naprawczy, torba do przenoszenia oraz ciśnieniomierz.

Namioty dachowe

Pierwszy w świecie namiot dachowy – powstał w 1958 roku.
Dla każdego, nie tylko tych którzy podróżowanie i życie na wolnym powietrzu uczynili swoją pasją, „MAGGIOLINA” i „Air Camping” stały się historycznymi synonimami namiotów dachowych. Oryginalny włoski wynalazek z 1958 roku - namiot dachowy AUTOHOME jest towarzyszem podróżników, odkrywców i badaczy na całym świecie przez ponad 50 lat. Wyjątkowe wyczucie czasu, oparte na rodzącym się rynku masowej turystyki samochodowej, wyrażającej poczucie wolności i niezależności, i oferującej możliwości luksusu stały się podstawą zasłużonego sukcesu na światowych rynkach.